SALE WIELOFUNKCYJNE

Zastosowane w naszym hotelu rozwiązania techniczne pozwalają w zależności od potrzeb na dowolną aranżację naszych sal dla organizacji konferencji, szkoleń jak i imprez okolicznościowych. Dysponujemy ośmioma salami o regulowanej powierzchni. Wszystkie sale wyposażone są w wysoko wydajną wentylację i klimatyzację. Sale łączy komfortowy foyer.

Z przyjemnością zorganizujemy według potrzeb naszego klienta – konferencje, szkolenia, bankiety, wesela i inne  przyjęcia  okolicznościowe.

Drodzy Goście rozwijamy się ustawicznie dostosowując do dynamicznie zmieniających się trendów na rynku. Elastyczność i zrozumienie waszych potrzeb pozwolą nam dopasować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.

OPIS SAL

Sala Szafirowa

Największa sala w naszej ofercie o powierzchni   420m², mieszcząca do 400 osób, sale można podzielić na dwie części A i B o powierzchni 210m² każda.

Sala Konwaliowa

Sala  o powierzchni 70m², mieszcząca do 70 osób, sale można podzielić na dwie części A i B o powierzchni po 35m² każda, dodatkowym atutem jest dostęp  do światła dziennego.

Sala Makowa

Sala  o powierzchni 70m², mieszcząca do 70 osób, sale można podzielić  na dwie części A i B o powierzchni po 35m² każda, dodatkowym atutem jest dostęp  do światła dziennego.

Sala Chabrowa

Sala  o powierzchni 70m², mieszcząca do 70 osób, sale można podzielic na dwie części A i B o powierzchni po  35m² każda, dodatkowym atutem jest dostęp do światła dziennego.